Geriausia pasienio sargyba. Geriausios šių metų pasienio sargybos vardas 2019-02-14

Geriausia pasienio sargyba Rating: 5,9/10 516 reviews

Uteniškio tarnyba pasienyje prasidėjo gyvybės ir mirties drama

geriausia pasienio sargyba

Užduotis yra išmokyti šunį atpažinti kinologui reikšmingus kvapus. Labai didelė tikimybė sužinoti kažką iš principo nauja ir svarbaus. Viena jų net bandė parsinešti keturkoję namo, tačiau dar tą patį vakarą Larisa pabėgo ir grįžo atgal į Pasieniečių mokyklą. Sistemingai tobulinama šaudymo iš tarnybinio ginklo praktika, dažnai lemia puikius rezultatus įvairaus pobūdžio tarnybinėse rungtyse ar varžybose. Tuomet dėl kilimo bei tūpimo tako rekonstrukcijos Vilniaus oro uostas buvo laikinai uždarytas, o daugelis skrydžių buvo nukreipti į Kauną. Jūsų dėmesiui — pasakojimas apie laimingai pasibaigusią gyvybės ir mirties dramą, kurios dalyviu tapo budrus uteniškis. Komandų prizininkių nariai taip pat bus paskatinti 5 dienų papildomomis mokamomis atostogomis, kurias galės pasirinkti sau patogiu laiku.

Next

Geriausios šių metų pasienio sargybos vardas

geriausia pasienio sargyba

Taip pat vertinta užkardose esančios ginkluotės, specialiųjų priemonių ir įrangos būklė bei priežiūra, dokumentacija, pastatų vidaus ir išorės būklė, funkcionalumas, aplinka, teritorijos ir transporto priežiūra ir kt. Šiandien būsite budrus ir susikaupęs. Jaunuoliai prieglaudos gyventojams atvežė įvairaus ėdalo ir beveik 200 eurų, kuriuos paaukojo kartu su mokyklos darbuotojais. Iki šiol jis tarnavo Pavoverės užkardos vadu. Ceremonijos vyko ir prie Medininkų tragedijos memorialo bei pirmojo po Nepriklausomybės atkūrimo tarnyboje nušauto pasieniečio Gintaro Žagunio žūties vietoje. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. Taip pat vertinta užkardose esančios ginkluotės, specialiųjų priemonių ir įrangos būklė bei priežiūra, dokumentacija, pastatų vidaus ir išorės būklė, funkcionalumas, aplinka, teritorijos ir transporto priežiūra ir kt.

Next

Geriausia pasienio užkarda

geriausia pasienio sargyba

Tokiame darbe išmoksti suprasti, jei kažkas negerai. Užimamas jaunesniojo specialisto pareigas Valdas vykdo atsakingai ir reikliai. Po apklausos pilietis uždarytas į areštinę. Nesikratykite kompromisų, nesinervinkite, jei teks dalytis pergalės laurais. Paaiškėjo, kad transporto priemonę užsienietis vairavo neturėdamas teisės. Tad pagal varžybų nuostatus nugalėtoją lėmė atskirose rungtyse užimtos aukštesnės vietos.

Next

Pasieniečių sargyba Kauno oro uoste pripažinta geriausia šalyje

geriausia pasienio sargyba

Jo pasieniečio tarnybos karjeros pradžia — Pūškų užkardoje buvusi Visagino , kurioje dirba jau 19-us tarnybos metus. Jai atstovavo trys Druskininkų užkardos pasieniečiai - Tomas Galčius, Eimantas Naujalis ir Kęstutis Stonkus. Vytautas Gaidamavičius, savo tarnybą pasienyje pradėjęs Adutiškio užkardoje buvusi Švenčionių , dabar jau skaičiuoja 20-uosius tarnybos metus. Susumavus visų atliktų rungčių rezultatus, paaiškėjo, kad Ignalinos rinktinės pasieniečiai — respublikoje geriausi. Barakauskas pasveikino Pasieniečių mokyklos pareigūnus ir kursantus Pasieniečių mokyklos kursantai Ministras D. Jie kinologui grasino susidorojimu dėl sąžiningai atliekamų pareigų, kelis kartus smūgiavo į galvą bei pilvą, prakirto lūpą. Bendrai surinkti 772,5 kg Lietuvos stipruoliui garantavo nugalėtojo vardą.

Next

Pavojingas pasieniečių darbas

geriausia pasienio sargyba

Galite sau leisti mažytį maištą prieš rutiną ir nuobodulį. Šiose varžybose rungėsi geriausi iš geriausių pasieniečių, atstovavę Ignalinos, Vilniaus, Varėnos, Lazdijų, Pagėgių, Pakrančių apsaugos bei Ignalinos atominės elektrinės apsaugos rinktinėms. Valstybės sienos apsaugos tarnybos informacija. Už nepriekaištingą tarnybą ir pavyzdingą pareigų atlikimą Profesinės šventės proga vidaus reikalų ministras D. Už puskilometrio Kuma rado tankmėje pasislėpusį asmenį. Barakauskas mokyklos kursantams įteikė profesinio mokymo kursų baigimo pažymėjimus Ministras D.

Next

Geriausios šių metų pasienio sargybos vardas

geriausia pasienio sargyba

Artimų žmonių patarimai gali tik dar labiau supainioti reikalą, todėl nežiūrėkite į juos pernelyg rimtai. Atsižvelgta į jų šiemetinius veiklos rezultatus, pasirengimą ginkluotai krašto gynybai, užfiksuotų įvairių pažeidimų ir sulaikytų pažeidėjų skaičių, sulaikytos kontrabandos atvejus, buitines ir darbo sąlygas, dėmesį mokymui, naujovėms, santykius kolektyve, profesinio meistriškumo ir sporto renginių rezultatus, ryšius su vietiniais gyventojais ir įstaigomis, bendradarbiavimą su teisėsaugos ir kitomis institucijomis. Užsieniečiui gresia tūkstantinė bauda ir transporto priemonės konfiskavimas. Barakauskas suteikė vidaus tarnybos majoro laipsnį. Šiandien neklys tie, kurie neveiks nieko. Gerai atliktas darbas - svarbiausia. Miške paslėptame automobilyje jie rado kontrabandinių cigarečių už 40 tūkst.

Next

Pasienio sargyba S01E08 (2016

geriausia pasienio sargyba

Rita ir Cerro Visą gyvenimą pasieniečių šunys tarnavo Lietuvai. Antrą vietą laimėjo sieną su Baltarusija saugančios Ignalinos rinktinės komanda, treti liko Vilniaus rinktinės atstovai - Kenos užkardos pasieniečiai. Tai — Tomas Galčius, Karolis Sūnelaitis ir Neringa Smolskutė. Tamsiu paros metu pagalbos pasiprašė patys užsieniečiai — sugedo jų plaukiojimo priemonės variklis. Norėtum sužinoti apie jų veiklą daugiau? Vado žodžiais tariant, tai žmogus, daug prisidėjęs prie tarnybos organizavimo Adutiškio užkardos kūrimosi pradžioje.

Next

Mūsų Ignalina

geriausia pasienio sargyba

Profesinės šventės minėjimas Pasieniečių mokykloje Ministras D. Ignalinos rinktinėje geriausia buvo pripažinta Adutiškio užkarda, Vilniaus rinktinėje — Kauno oro uosto, Varėnos — Druskininkų, Pagėgių — Vištyčio, Pakrančių apsaugos — Šiaulių užkarda. Treti buvo kelias vyresnių kolegų komandas aplenkę Pasieniečių mokyklos atstovai, 33 laidos kursantai. Tikimės, kad keturkojų dienos Lietuvoje tik gražės! Bendrą veiklą šiandien lydės nesusipratimai ir nesusikalbėjimas. Verčiau klausykite proto, ne širdies balso. Jai atstovavo trys Druskininkų užkardos pasieniečiai — Tomas Galčius, Eimantas Naujalis ir Kęstutis Stonkus.

Next

Geriausia pajūrio pasieniečių sargyba

geriausia pasienio sargyba

Gruodžio pradžioje vokiečių aviganis narsiai apgynė savo šeimininką. Čia jie susipažino su sienos stebėjimo sistemomis, užkardos bei pasienio kontrolės punktų veikla, pasieniečių tarnyboje naudojamomis specialiosiomis priemonėmis. Butinas ir Pasieniečių mokyklos viršininkas V. Dėl to labai išaugo keliaujančiųjų srautai. Formą gali atsisiųsti čia: goo. Kaip evakuotis, kai į kabiną veržiasi vanduo? Tereikia trupinėlio geros valios, ir viskas dar gali susitvarkyti.

Next

Geriausių pasieniečių trejetas tarnauja Pakrančių apsaugos rinktinėje

geriausia pasienio sargyba

Kaip elgtis, kai sraigtasparnis krenta į jūrą? Tokio išradingai paslėpto krovinio vertė Lietuvoje su mokesčiais yra apie 65 tūkst. Piktadarius tą patį vakarą sulaikė Specialiosios paskirties komandos pasieniečiai. Šių metų nugalėtojams, Varėnos rinktinės pasieniečiams, tai pirmoji tokia pergalė per visą meistriškumo varžybų istoriją. Nepavyks išvengti paskalų ir intrigų. Varžybose dalyvavo geriausi padalinių pasieniečiai, pasitikrinę savo jėgas ir gebėjimus užkardose bei rinktinėse vykusių atrankų metu. Tokiame dinamiškame ir atsakingame darbe be mokymų - nė iš vietos! Nugalėtojais paskelbti ir profesionaliausių pasieniečių titulus iškovojo jos nariai Zoknių užkardos pasieniečiai Mindaugas Pocius ir Sergej Mirnyj bei Palangos užkardos pasienietis Algirdas Dankis.

Next