House of cards 1080p izle. House of Cards Netflix Dizi izle 2019-02-09

House of cards 1080p izle Rating: 8,5/10 1492 reviews

House of Cards thatgig.com izle bölüm hd 1080p

house of cards 1080p izle

Dizimiz toplamda 6 sezon sürdü. Efsaneler arasında yerini alan çılgın bir yapım. Bu konuda sizlerin anlayışınızı bekliyor ve sitemize güzel yorumlar atmanızı istiyoruz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. House of Cards Season 1 - Film Konusu: House of Cards 1. Bununla birlikte politikada kirli iş, güçleri birleştirme, ekonomi ve daha pek çok konuya yorum ekleniyor. Dizi ayrıca henüz senaryonun ortasında başrol oyuncunun değişmesi ile de büyük tepki çekti.

Next

House Of Cards 5. Sezon HD Türkçe Altyazılı Tüm Bölümler izle

house of cards 1080p izle

Özellikle Amerikalı izleyenlerin beğenisiyle karşılaşan dizi bu yüzden imdb de top 250 listesinde üst basamaklarda kendine yer buldu. Kevin Spacey malum sıkıntılı haberlerden oldu final ve Robin Wright'ın başrollerini paylaştığı bu politik drama siyasetin kirli yüzünü ekranlara taşıyor. Ingilizce altyazili online site bulmak cok zor. Bazen hangi dosyayla tehdit edeceðini biliyor. . Bizde bu kaliteli yapımı sizlere full hd kalitede türkçe altyazılı olarak ekledik. Günümüz teknolojisine ve webteki gelişimlere ayak uyduran ailesi olarak, sizlere güncel filmleri hd kalitesinde sunmayı hedeflemekteyiz.

Next

House of Cards 1. Sezon 1. Bölüm izle

house of cards 1080p izle

Kullanıcılarımız genellikle mek istiyor ve aramalarınız bu şekilde gerçekleştiriyor. Tüm Dünya da duyulan yüksek takipçi sayılara sahip olan Youtuber Enes Batur'un yeni filmi Yabancı dizi izle Dünyanın en çok izlenen dizisi. Yeni yerli Netflix Dizisi olan Atiye - The Gift ilk günden itibaren sitemizden izlenebiliyor. Dizinin orjinali Michael Dobbs isimli eski bir politacının House of Cards isimli romanından uyarlanarak hazırlanmıştı. Başrolünde Kevin Spacey ve Robin Wright'ın yer aldığı dizi 2 Golden Globe ödülü kazanmasıyla bir hayli sükse yaptı.

Next

House Of Cards 5. Sezon HD Türkçe Altyazılı Tüm Bölümler izle

house of cards 1080p izle

House of Cards 720p görüntü kalitesinde dizipub. Her şeyi doğru yaparken, ihanete uğramak, sırtından bıçaklanmak onu perişan etmiş durumda. Oğuzhan Koç'un başrol olarak oynadığı film çok yakında full hd olarak yayında olacaktır. Senaristliğini Beaut Willimon'un yaptığı dizi tüm dünyada yoğun ilgiyle karşılaştı. Ne de olsa bunca zaman o koridorlarda gördüğü tüm üst düzey bürokratlar ile ilgili her türlü bilgiye sahip.

Next

House of Cards thatgig.com izle bölüm hd 1080p

house of cards 1080p izle

Dizi ve film yayıncılığı yapan Netflix firması tarafından yayınlanmıştır. Frank, eşi Claire Underwood Robin Wright ile birlikte başkanlık yolundaki adımları teker teker çıkacaktır. Dileriz ki beğeneceğiniz kaliteli bir yapım olur. Bölüm Sayısı 13 bölüm eklenmiş. Kevin Spacey vasýtasý ile canlandýrýlan Francis Underwood yýllarýný Beyaz Saray koridorlarýnda geçirirken bundan sonra baþkanlýk seçimlerine adaylýðýný koymasý gerektiðini düþünüyor. Ama, siyasette her zaman olduğu gibi bambaşka hesaplar dönüyor ve Francis o çok istediği koltuğu elde edemiyor. Bu hamlede de gayet başarılı oldular ki dizi çok yakından takip edilmeye devam etti.

Next

House of Cards 1. Sezon 1. Bölüm izle

house of cards 1080p izle

Bu hamlede de gayet başarılı oldular ki dizi çok yakından takip edilmeye devam etti. İlk sezonu 13 bölüm süren dizi prömiyerini 1 Şubat 2013 tarihinde Netflix'te yaptı. Başrolünde Kevin Spacey ve Robin Wright'ın yer aldığı dizi 2 Golden Globe ödülü kazanmasıyla bir hayli sükse yaptı. Gercekten cok iyi bir dizi. Bizde bu kaliteli yapımı sizlere full hd kalitede türkçe altyazılı olarak ekledik.

Next

House of Cards 2. Sezon 12. Bölüm izle

house of cards 1080p izle

Darphane soyma fikri sizce de harika değil mi?. Siyasi çekişmelerin ve entrikaların olduğu yapımları sevenlerin takip edeceği bir dizi House of Cards. Golden Globe'dan da ödül almayı başaran dizi 2. Kevin Spacey tarafından canlandırılan Francis Underwood yıllarını Beyaz Saray koridorlarında geçirdikten sonra, artık başkanlık seçimlerine adaylığını koyması gerektiğini düşünüyor. House of Cards House of Cards izle Francis Underwood Amerikan Senatosu'nda görev yapan başarılı bir politikacı. Hep doğru hamleyi yaparak, kariyer basamaklarını yavaş yavaş çıkmış durumda.

Next

House of Cards izle Netflix Tüm Bölümler 1080p Kevin Spacey Tüm Bölümleri 720p HD Altyazılı izle

house of cards 1080p izle

Sezon izle yayınlandıktan sonra 9 dalda Emmy Ödülleri'ne aday oldu. Super odesi bir drama, kurgusu cekimi filan sizi bagliyor. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. House of Cards, Beau Willimon tarafından geliştirilen bir Amerikan politik dram dizisidir. Dizi ayrıca henüz senaryonun ortasında başrol oyuncunun değişmesi ile de büyük tepki çekti.

Next

House Of Cards 5. Sezon HD Türkçe Altyazılı Tüm Bölümler izle

house of cards 1080p izle

Yapım Yılı 2013 Oyuncular , , Puanınız. Senaristliğini Beaut Willimon'un yaptığı dizi tüm dünyada yoğun ilgiyle karşılaştı. Amacı gücün en tepesinde olmak. Dünya çapında ünlenen milli jokeyimiz Halis Karataş'ın hayatını anlatan 1080p olarak sitemiz de bulunuyor. Bizlerde sizlerin sitemizde eğlenceli vakit geçirmesini istiyoruz. Telif hakkını ihlal ettiğini düşündüğünüz içeriği bize iletişim sayfasından bildirmeniz halinde söz konusu içerik 3 üç gün içinde siteden kaldırılacaktır.

Next